Crossroads 1195, 1e uur

Crossroads 1195, 1e uur by Kees De Haan on Mixcloud

Crossroads 1195, 2e uur

Crossroads afl. 1195, 2e uur by Kees De Haan on Mixcloud

South Mountain op het Duitse eiland Borkum

Borkum (424 x 600)

Crossroads 1194, 1e uur

Crossroads 1194, 1e uur by Kees De Haan on Mixcloud

Crossroads 1194, 2e uur

Crossroads 1194, 2e uur by Kees De Haan on Mixcloud

Crossroads 1193, 1e uur

Crossroads 1193, 1e uur by Kees De Haan on Mixcloud

Crossroads 1193, 2e uur

Crossroads 1193, 2e uur by Kees De Haan on Mixcloud

Crossroads 1191, 1e uur

Crossroads 1191, 1e uur by Kees De Haan on Mixcloud

Crossroads 1191, 2e uur

Crossroads 1191, 2e uur by Kees De Haan on Mixcloud

34e Europese tournee South Mountain

Hierbij de komende tournee van South Mountain. Heb nog niet alle gegevens binnen. Zo check zo af en toe en kijk ook op de website.

SM Promo 1 Clean

Wed. July 01 LOCHEM (NL) Restaurant Mondani, Graaf Ottoweg 6
Showtime: 06:30PM, Info: 0573-257595 CANADA DAY
You’ve to make a reservation, dinner included

Thu. July 02 EMDEN (GER) Open air, Zwischen beide Sielen (Centrum)
Showtime: 07:00PM, Info: Berni (49) 178-3596083

Fri. July 03 LEER – BINGUM (GER) Texas River ranch, Marinastrasse 22
Showtime: 07:00PM, Info: Berni (49) 178-3596083

Sat. July 04 GLYNGORE CAMPING (DK), Country Festival

Mon. July 06 UTRECHT (NL), Parel van Zuilen, Burgemeester Norbruislaan 17
Showtime: 08:00PM, Info:

Tue. July 07 NEERKANT (NL) Café de Muzikant, Dorpsstraat 14
Showtime: 08:30PM, Info: 077-4662761

Wed. July 08 LEER – BINGUM (GER) Texas River ranch, Marinastrasse 22
Showtime: 07:00PM, Info: Berni (49) 178-3596083

Thu. July 09 VECHTA (GER) Stoppelmarkt
Showtime: 07:30PM, Info: Berni (49) 178-3596083

Fri. July 10 GANDERKESEE 27777 (GER) Wildeshausenerstrasse 96
Showtime: 07:00PM, Info: (49) 5975-300230, Berni (49) 178-3596083

Sat. July 11 KLARENBEEK (NL), De Nieuwe Zweep, Klarenbeekseweg 93
Showtime: 08:00PM, Info: 06-17425599

Sun. July 12 LEKKERKERK (NL), Amicitia, Raadhuisplein 1,
Showtime: 03:00PM, Info: 0180-661667 en/of 0182-382152

Tue. July 14 LOCHEM (NL) Restaurant Mondani, Graaf Ottoweg 6
Showtime: 06:30PM, Info: 0573-257595 CANADA DAY
You’ve to make a reservation, dinner included

Wed. July 15 GANDERKESEE 27777 (GER) Wildeshausenerstrasse 96
Showtime: 07:00PM, Info: (49) 5975-300230, Berni (49) 178-3596083

Thu. July 16 BIETIGHEIM D-74307 (GER), Marktplatz, Best of Music
Showtime: 08:00PM, Info:

Fri. July 17 FURTH (GER), Grüne Halle, Krautheimerstraße 11
Showtime: 07:00PM, Info:

Sat. July 18 KONSTANZ (GER), Restaurant Hafenhalle, Hafenstr. 10
Showtime: 07:00PM, Info: (49) 753121126

Sun. July 19 KONSTANZ (GER), Restaurant Hafenhalle, Hafenstr. 10
Showtime: 10:30AM, Info: (49) 753121126

Mon. July 20 MUNCHEN (GER) ), Rattlesnake Saloon, Schneeglockenstrasse
Showtime: 08:30PM, Info: 00-49-89-8505222

Tue. July 21 MUNCHEN (GER) ), Rattlesnake Saloon, Schneeglockenstrasse
Showtime: 08:30PM, Info: 00-49-89-8505222

Wed. Jul 22 MÖNCHENGLADBACH (GER), Texas River Ranch, Eickener Strasse 163
Showtime: 06:00PM, Info: (49) 2161-9486986 (Christoph Ferrari)

Thu. July 23 GANDERKESEE 27777 (GER) Wildeshausenerstrasse 96
Showtime: 07:00PM, Info: (49) 5975-300230, Berni (49) 178-3596083

Fri. July 24 LEER-BINGUM (GER) Texas River Ranch, Marinastrasse 22
Showtime: 07:00PM, Info: (49) 491-9923666 + Berni (49) 178-3596083

Sat. July 25 GANDERKESEE (GER), 27777 (GER) Wildeshausenerstrasse 96
Showtime Lunch gig: 11:00AM, Info: (49) 5975-300230, Berni (49) 178-3596083

Sun. July 26 BORKUM (GER)
Mon. July 27 BORKUM (GER)
Tue. July 28 BORKUM (GER)
Wed. July 29 BORKUM (GER)
Thu. July 30 BORKUM (GER)

Fri. July 31 LINTERN (GER), Rosenkrug, Westerstederstrasse
Showtime: 08:00PM, Info: Berni (49) 178-3596083

Sat. Aug. 01 MOERDIJK (NL) De Blokhut, Weth. Mattheestraat 10, Moerdijk
Showtime: 08:30PM, Info: 06-52810599 en/of 0168-416230

Sun. Aug. 02 OIRSCHOT (NL) Open Air, Downtown near the church
Showtime: 03:00PM, Info: 06-20762626